فرش و موکت - موکت - موکت ارزان

ارسال: بروز رسانی: ۱۳۹۳/۶/۳

فرش و موکت - موکت - موکت ارزان

موکت

از میان کفپوش‌هایی که این روزهادر خانه‌ها، دفاتر کار، هتل‌ها و... مورد استفاده قرار می‌گیرد شاید موکت‌ و فرش از پرطرفدارترین ها و شیک‌ترین‌ها نباشد، اما یکی از کفپوش‌های پرکاربرد به شمار می‌آید.هنوز هم عده ای هستند که با وجود انواع رنگارنگ کفپوش های جدید موجود در بازار به دنبال خرید موکت و فرش مناسب هستند .تنوع از لحاظ مدل و طرح و البته برند و قیمت وهماهنگ بودن با هر نوع سبک مبلمان و دکوری هنوز دارای طرفداران خاصی در دنیای دکوراسیون می باشند. موکت و فرش به خاطر طرح ها و رنگ های متنوع و حتی بافت های مختلف وملموس و لطیف آن با هر دکوراسیونی قابل ترکیبند.تاثیر بسیار بالای این نوع کفپوش در کوچک و بزرگ نشان دادن منزل ومحیط کارغیر قابل انکار است مثلا برای اتاق های کوچک از موکت و فرش های ساده و بدون طرح و با رنگ روشن استفاده کنید تا اتاق بزرگ تر به نظر برسد.و  موکت یا فرش کردن اتاق های کم اثاثیه باعث مبله نشان دادن محیط می شود.در این قسمت مطالب مربوط به فرش و موکت وآشنایی با انواع موکت و مطالب متنوع دکوراسیونی در زمینه فرش دستباف و فرش ماشینی می توان بافت.

 

شما می توانید با تبلیغات در سایت دکورنما شرکت و یا محصولات مرتبط با انواع کفپوش ها ،فرش ، انواع موکت را به صورت 100% در صفحه اول و دیگر صفحات به همگان معرفی و نمایش دهید.برای اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.
درج آگهی و تبلیغات ساختمانی و خدمات در دکورنماآشنایی با انواع موکت از نظر جنس

فرستاده شده در تاریخ : ۱۳۹۵/۴/۲۱

آشنایی با انواع موکت از نظر جنس

انواع مختلف جنس موکت,معرفی برند های موکت,آشنایی با انواع موکت از نظر جنس

 

 

 

بیشتر بخوانیم...

چگونه یک موکت مناسب انتخاب کنیم

فرستاده شده در تاریخ : ۱۳۹۵/۳/۲۷

چگونه یک موکت مناسب انتخاب کنیم

موکت جزء آن دسته از کفپوش هایی می باشد که هرگونه طرح و رنگی که داشته باشد به منزل شما حس گرما ونرمی و ملایمت را می دهد.در این بخش به جند نکته در انتخاب صحیح موکت می پردازیم. .چگونه یک موکت مناسب انتخاب کنیم,انتخاب صحیح یک موکت,چگونه موکت مناسب برای خانه انتخاب کنیم

 

 

بیشتر بخوانیم...

انواع مختلف موکت و مزایای آن

فرستاده شده در تاریخ : ۱۳۹۳/۶/۶

انواع مختلف موکت و مزایای آن

انواع موکت بر حسب نوع مدل آن در رنگ ها و طرح های مختلف ومتنوع به دسته های زیر تقسیم می شوند:1--موکت های کبریتی,2- موکت های چمن مصنوعی,3- موکت های طرح دار4- موکت هایی با پرز بلند(Shaggy carpet)

 


بیشتر بخوانیم...


مجموعه قوانین | انتقاد و پیشنهاد | درباره ما