:: لیست شرکت ها و محصولات  درب اتوماتیک شیشه ای::

جک پارکینگی

طراحی ،اجرا و خدمات درب اتوماتیک
جک پارکینگی

نوین گیت

طراحی ،اجرا و خدمات درب اتوماتیک و انواع راهبند
نوین گیت

خدمات درب اتوماتیک- نوین گیت

خدمات و تعمیر انواع درب اتوماتیک
خدمات درب اتوماتیک- نوین گیت

کرکره شفاف

نصب و راه اندازی انواع کرکره شفاف با موتور آلمانی elero و becker
کرکره شفاف

نوین گیت - نماینده FAAC ایتالیا

طراحی واجرا انواع درب اتوماتیک و راهبند- نماینده فروش FAAC ایتالیا
نوین گیت - نماینده FAAC ایتالیا

درب سکشنال

با موتور آلمانی و ایتالیایی و پنل های آلمانی،ایتالیایی و ترکیه
درب سکشنال

درب اتوماتیک شیشه ای

ارسال: بروز رسانی: ۱۳۹۴/۲/۲۰

درب اتوماتیک شیشه ای

انواع درب اتوماتیک شیشه ای:

درب اتوماتیک شیشه ای کشویی:

درب اتوماتیک شیشه ای کشویی همانطور که از نامش پیداست به صورت کشویی باز و بسته می شود و عملکرد ساده ای دارد، به همین دلیل نیز در اماکن عمومی و پرتردد کاربرد فراوانی دارد.این سیستم دارای دولنگه ثابت و دو لنگه متحرک می باشد که با دریافت فرمان از چشم الکترونیکی، لنگه های متحرک بر روی لنگه های ثابت قرارمی گیرند. استفاده از درب اتوماتیک شیشه ای کشویی در ورودی ساختمان ها در واقع تلفیقی از تکنولوژی و زیبایی است که دارای مزایای بسیار می باشد. 

- درب اتوماتیک شیشه ای بازویی :

درب اتوماتیک بازویی این قابلیت را دارد که در تمامی درب ها استفاده شود و با هزینه ای مناسب درب های معمولی را به نوع اتوماتیک تبدیل نمود. نحوه ی کار این درب بازویی این است که از ساختار اصلی درب (چارچوب) استفده می شود و احتیاجی نیست که برای اتوماتیک بودن درب از درب های دیگر استفاده شود و یا اقدام به خرید درب دیگری نمایید.

- درب اتوماتیک شیشه ای  گردان

گونه درب ها به صورت گرد بوده و به شکل 2 باله 3 باله یا 4 باله طراحی می شوند و با نوع حرکت چرخشی تا حد زیادی از به هدر رفتن اانرزی جلوگیری می نماید.سیستم این درب اتوماتیک به صورت گردان کار می کند، بدین صورت که باله های گردان آن پس از مشاهده عابر توسط چشم الکترونیکی به چرخش در میایند. و بعد از عبور فرد از در و یا با مکث عابر از حرکت باز می ایستند، این درب اتوماتیک جهت تردد تعداد زیاد عابرین بدون برخورد با یکدیگر در ورودی های پر تردد مانند هتل ها - پاساژ ها- مجتمع ها و... استفاده شده و ظاهری بسیار مدرن و شیک به ورودی می دهد.

 

 
مجموعه قوانین | انتقاد و پیشنهاد | درباره ما