دکورنما نیازمندی ها و آگهی ساختمان
درب ضد سرقتدرب ضد سرقت
:: لیست شرکت ها و محصولات راهبند::

راهبند اتوماتيك و راهبند برقی

وارد کننده انواع راهبند های اتوماتیک نایس ،فادینی ،بنینکا و کامه...

نوین گیت

طراحی ،اجرا و خدمات درب اتوماتیک و انواع راهبند - نوین گیت

نگهدارنده پارک

نگهدارنده جای پارک BENINCA ایتالیا

قفل پارکینگ - قفل پارک-نوین گیت

طراحی ،اجرا و خدمات سیستمهای درب اتوماتیک و راهبند

نوین گیت

طراحی ،اجرا و خدمات درب اتوماتیک

راهبند ستونی

راهبند اتوماتیک ستونی ضد تروریسم با عملکرد کلاس A جهانی

راهبند اتوماتیک پارکینگ

شرکت آریاز دارای قویترین رزومه در زمینه راهبند در ایران

راهبند FAAC فک

نمایندگی قویترین راهبند جهان فک FAACراهبند-فروش راهبند-قیمت راهبند اتوماتیک

راهبند-فروش راهبند-قیمت راهبند اتوماتیک

راهبند - راه بند

راهبند (راه بند) به تجهیزاتی گفته می شود که به صورت افقی به یک پایه متصل می باشد و دارای یک ارتفاع از زمین  که در مکان های پر تردد در مسیر ورودی ادارات, کارخانجات,پاساژ ها, مجتمع های بزرگ ,عوارضی جاده ها ,پارکینگ عمومی, کنترل ترافیک, سرقت و امور عمرانی شهری مورد استفاده  قرار میگیرند.راهبند از دو جهت تقسیم می شوند .یکی از جهت نوع کارکرد راهبند به صورت راهبند افقی و راهبند عمودی و از جهت دیگر به صورت نوع موتور و سیستم داخلی تقسیم می شوند. 

انواع  راهبند

راهبند اتوماتیک

راهبند اتوماتیک بدون نیاز به متصل شدن به زمین به راحتی بالا و پایین می شود .این کار باعث می شود تا در برخورد با تصادفات و  صدمات احتمالی کاهش یابد.در این نوع راهبند اتوماتیک به محض آمدن یک وسیله نقله به حالت افقی در می آید و بعد از عبور نیز پایین می اید.

راهبند پارکینگ

در قدیم برای کنترل عبور و مرور در پارکینگ ها از زنجیر و معابر پلاستیکی استفاده می شده است.اما امروزه از راهبند های پارکینگ برای پارکینگ های بزرگ استفاده می شود.انتخاب راهبند پارکینگ بستگی به نوع پارکینگ و بودجه می تواند متغییر باشد.

راهبند ستونی

راهبند ستونی نوعی راهبند می باشد که در داخل زمین نصب می شود و برای جلوگیری از ورود و خروج از زمین بیرون می آید و مانند یک مانع عمل می کند.

راهبند بازویی

راهبند بازویی یکی از موانع پر طرفدار در سیستم های پارکینگ طبقاتی ،ادارات دولتی می باشد.سیستم راهبند بازویی از یک موتور گیربکس ساخته شده است که سرعت بازو بسته شدن بالایی دارد.

راهبند کنترلی

راهبند کنترلی در واقع نوع اتوماتیک راهبند می باشد که با ریموت ویا کنترل از راه دور کار می کنند .راهبند های قدیمی را باید با کمک نیروی فیزیکی و بازوبازو بسته می کردند اما در راهبند کنترلی همه چیز بدون دخالت نیروی دست بازو بسته می شود.

راهبند آکاردئونی

راهبند آکاردئونی مانند راهبند ای دیگر دارای یک بازوی افقی نمی باشد این بازو به شکل آکاردئون باز و بسته می شود.بدنه آن معمولا از ورق آهن می باشد و در حالت امن تری دارای چشمی مادون قرمز می باشد.

راهبند اهرمی

راهبند برقی

راهبند ستونی

قیمت,خرید,فروش انواع راهبند پارکینگ,راه بند کنترلی هوشمند,راهبند فک،راهبند فادینی،راه بند برقی ریموت,میله ایآشنایی با راهبند پارکینگ

فرستاده شده در تاریخ : ۱۳۹۵/۴/۵

آشنایی با راهبند پارکینگ

آشنایی با راهبند پارکینگ,راهبند,راهبند پارکینگی,راهبند پارکینگ قیمت,فروش راهبند پارکینگ

بیشتر بخوانیم...