:: لیست شرکت ها و محصولات  راهبند ::

راهبند پاسارگاد

درب های اتوماتیک پاسارگاد طراح و تولید کننده انواع راهبند و درب...
راهبند پاسارگاد اطلاعات تماس
02136601946
4435

راهبند ستونی

راهبند اتوماتیک ستونی ضد تروریسم با عملکرد کلاس A جهانی
3202

نوین گیت

طراحی ،اجرا و خدمات درب اتوماتیک و انواع راهبند - نوین گیت
1823

قفل پارکینگ - قفل پارک-نوین گیت

طراحی ،اجرا و خدمات سیستمهای درب اتوماتیک و راهبند
2952

راهبند اتوماتيك و راهبند برقی

وارد کننده انواع راهبند های اتوماتیک نایس ،فادینی ،بنینکا و کامه...
906

نگهدارنده پارک

نگهدارنده جای پارک BENINCA ایتالیا
2876

نوین گیت

طراحی ،اجرا و خدمات درب اتوماتیک
3213

شرکت ایمن رهرو

طراحی ،اجرا و خدمات انواع سیستم های درب اتوماتیک و انواع راهبند...
690

راهبند

سیستم راهبند جهت کنترل تردد در ورودی ها جهت ایجاد محدودیت در تردد...
669

راهبند اتوماتیک پارکینگ

شرکت آریاز دارای قویترین رزومه در زمینه راهبند در ایران
952

راهبند FAAC فک

نمایندگی قویترین راهبند جهان فک FAAC
954راهبند-فروش راهبند-قیمت راهبند اتوماتیک

راهبند-فروش راهبند-قیمت راهبند اتوماتیک

راهبند - راه بند

راهبند چیست

راهبند (راه بند) به تجهیزاتی گفته می شود که به صورت افقی به یک پایه متصل می باشد و دارای یک ارتفاع از زمین  که در مکان های پر تردد در مسیر ورودی ادارات, کارخانجات,پاساژ ها, مجتمع های بزرگ ,عوارضی جاده ها ,پارکینگ عمومی, کنترل ترافیک, سرقت و امور عمرانی شهری مورد استفاده  قرار میگیرند.راهبند از دو جهت تقسیم می شوند .یکی از جهت نوع کارکرد راهبند به صورت راهبند افقی و راهبند عمودی و از جهت دیگر به صورت نوع موتور و سیستم داخلی تقسیم می شوند. 

انواع  راهبند

راهبند اتوماتیک

راهبند اتوماتیک بدون نیاز به متصل شدن به زمین به راحتی بالا و پایین می شود .این کار باعث می شود تا در برخورد با تصادفات و  صدمات احتمالی کاهش یابد.در این نوع راهبند اتوماتیک به محض آمدن یک وسیله نقله به حالت افقی در می آید و بعد از عبور نیز پایین می اید.

راهبند پارکینگ

در قدیم برای کنترل عبور و مرور در پارکینگ ها از زنجیر و معابر پلاستیکی استفاده می شده است.اما امروزه از راهبند های پارکینگ برای پارکینگ های بزرگ استفاده می شود.انتخاب راهبند پارکینگ بستگی به نوع پارکینگ و بودجه می تواند متغییر باشد.

راهبند ستونی

راهبند ستونی نوعی راهبند می باشد که در داخل زمین نصب می شود و برای جلوگیری از ورود و خروج از زمین بیرون می آید و مانند یک مانع عمل می کند.

راهبند بازویی

راهبند بازویی یکی از موانع پر طرفدار در سیستم های پارکینگ طبقاتی ،ادارات دولتی می باشد.سیستم راهبند بازویی از یک موتور گیربکس ساخته شده است که سرعت بازو بسته شدن بالایی دارد.

راهبند کنترلی

راهبند کنترلی در واقع نوع اتوماتیک راهبند می باشد که با ریموت ویا کنترل از راه دور کار می کنند .راهبند های قدیمی را باید با کمک نیروی فیزیکی و بازوبازو بسته می کردند اما در راهبند کنترلی همه چیز بدون دخالت نیروی دست بازو بسته می شود.

راهبند آکاردئونی

راهبند آکاردئونی مانند راهبند ای دیگر دارای یک بازوی افقی نمی باشد این بازو به شکل آکاردئون باز و بسته می شود.بدنه آن معمولا از ورق آهن می باشد و در حالت امن تری دارای چشمی مادون قرمز می باشد.

راهبند اهرمی

راهبند اهرمی به صورت یک تیرک افقی به یک پایه عمودی وصل شده است و برای مسدود کردن راه عبور و مرور وسایل نقلیه کاربرد دارد. 

راهبند برقی

راهبند های قدیمی به صورت دستی بالا و پایین می شدند و یک نفر نگهبان مسئول حرکت دادن راهبند دستی بود اما امروزه راهبند ها به صورت برقی در اختیار کاربران قرار میگیرند.

راهبند ستونی

راهبند ستونی به صورت ستون در داخل زمین نصب می شود . "بولارد" نام دیگر آن می باشد و از گرانترین نوع راهبند به حساب می آید.

قیمت,خرید,فروش انواع راهبند پارکینگ,راه بند کنترلی هوشمند,راهبند فک،راهبند فادینی،راه بند برقی ریموت,میله ایتفاوت راهبند مکانیکی و راهبند هیدرولیکی

فرستاده شده در تاریخ :۱۳۹۵/۴/۲۱

تفاوت راهبند مکانیکی و راهبند هیدرولیکی

تفاوت راهبند مکانیکی و راهبند هیدرولیکی,آشنایی با مزایای راهبند مکانیکی و راهبند هیدرولیکی

بیشتر بخوانیم...

راهبند پارکینگ

فرستاده شده در تاریخ :۱۳۹۵/۴/۵

راهبند پارکینگ

راهبند پارکینگ همانطور که از اسم آن مشخص است برای عبور و مرور وسایل نقلیه ماشین در محل پارکینگ های عمومی و طبقاتی استفاده می شود.آشنایی با راهبند پارکینگ,راهبند,راهبند پارکینگی,راهبند پارکینگ قیمت,فروش راهبند پارکینگ

بیشتر بخوانیم...


مجموعه قوانین | انتقاد و پیشنهاد | درباره ما