:: لیست شرکت ها و محصولات  انواع درب اتوماتیک::

قفل دیجیتال بارمان

شرکت بارمان قفل به عنوان یکی از بزرگترین مجموعه ی ارائه کننده قفل...
قفل دیجیتال بارمان

شرکت آریاک در

پیشرو در صنعت درب های اتوماتیک
شرکت آریاک در

درب اتوماتيك پاركينگي ریموتی

وارد کننده انواع درب های اتوماتیک نایس ،فادینی ،بنینکا و کامه...
درب اتوماتيك پاركينگي ریموتی

درب اتوماتیک زیر سقفی آریاک در

فروش درب سکشنال زیر سقفی با موتور ایتالیایی نایس ، بنینکا و کامه
درب اتوماتیک زیر سقفی آریاک در

تعمیر درب های اتوماتیک

تعمیرات ،خدمات و تامین قطعات انواع درب های اتوماتیک شیشه ای ،...
تعمیر درب های اتوماتیک

درب شیشه ای اتوماتیک

فروش ، اجرا و خدمات انواع درب های اتوماتیک شیشه ای
درب شیشه ای اتوماتیک

انواع درب اتوماتیک

ارسال: بروز رسانی: ۱۳۹۴/۲/۵

انواع درب اتوماتیک

انواع درب اتوماتیک:

  • درب اتوماتیک شیشه ای: در مکان های پرتردد مانند بانکها ، بیمارستانها ، استادیوم ها ، فرودگاه ها ،مراکز تجاری و … که جمعیت زیادی روزانه ممکن است عبور کنند از درب اتوماتیک شیشه ای اسلاید استفاده  می شود.

 

  • درب اتوماتیک کشویی ( ریلی) : درب اتوماتیک کشویی نوعی از درب است که به صورت ریلی بازو بسته می شود یعنی روی یک ریل سوار شده و بازو بسته می شود. درب های اتوماتیک کشوئی پارکینگی بیشتر مناسب پارکینگ های است که دارای فضای محدودی در عمق و بالای محیط پارکینگ یا محوطه می باشند و ضمنا در فضای های جانبی سمت راست یا چپ محل نصب در برای حرکت کشوئی درب اتوماتیک به اندازه کافی فضا وجود دارد. در اینگونه درب ها ، در بصورت افقی حرکت کرده و به سمت چپ یا راست رانده می شود که اینکار توسط موتوری که انتهای درب نصب گردیده انجام می شود.

 

  • درب اتوماتیک لولایی: بخش عمده درب های پارکینگ های منازل ، باغ ها و ویلاها دارای مکانیزم لولائی است که دربها یا بطرف داخل پارکینگ با بطرف بیرون باز می شوند .این سیستم ها براساس وزن لنگه های درب و تعداد تردد در شبانه روز دارای سطوح عملکرد متفاوتی هستند و در سه سطح دربهای کم تردد ، دربهایی با تردد معمولی و درب های پر تردد طبقه بندی می شوند . براساس ویژگی های و محدودیتها محل نصب این سیستم ها در بالای درب ، در وسط درب و حتی کف زمین قابل نصب می باشند .
  • درب اتوماتیک پارکینگی(بازویی): درب بازکن های اتوماتیک هم برای درب های ریلی هم برای درب های لولایی وجود دارند که به دو دسته الکتروهیدرولیک و الکترومکانیک تقسیم می شوند. بر اساس وزن درب و میزان تردد در طول شبانه روز می توانید درب بازکن مورد نظر خود را انتخاب کنید. به طور کلی درب بازکن های الکترومکانیک برای تردد های پایین و متوسط ودرب بازکن های الکتروهیدرولیک برای ترددهای بالا استفاده می شوند.
  • درب اتوماتیک تلسکوبی: نوعی از درب های اتوماتیک چهارلنگه است  که در ورودی های معمولی نصب شده و بصورت کشویی باز می شود و تفاوت آن در عرض دهنه ورودی ساختمان می باشد. در این نوع درب لنگه دوم نصف سرعت لنگه اول باز می شود و در مکان هایی که نیاز به عرض بازشوی بیشتر است کاربرد دارد .کاربردی ترین آن درب اتوماتیک تلسکوپی 4 لنگه می باشد. که به جای دو لت متحرک دارای چهار لت متحرک است و دو لت ثابت می باشد که باعث می شود حدود 70 درصد عرض کل به صورت عرض بازشو مفید ورودی داشته باشد.
1
مجموعه قوانین | انتقاد و پیشنهاد | درباره ما